چه قدرت هایی درونمان داریم!

برای ساختن یک زندگی ایده آل، یک زندگی رویایی، یک زندگی آرمانی و هر چیزی که آرزوی رسیدن به آن را داریم، باید روی قدرت های درون خودمان، حساب باز کنیم و آنها را باور کنیم و به آنها اعتماد و ایمان داشته باشیم و با کمک آنها، چهره زندگی آینده خود را بسازیم. اما سوال اینجاست که وقتی صحبت از قدرت درون میشود، ما چه تصوری از قدرت های درون خودمان پیدا میکنیم!؟

دکتر منوچهر خادمی در این فایل صوتی آموزشی، سعی دارد این آگاهی را به ما منتقل کند که همه ما دو نوع قدرت در درون خودمان داریم که یکی قدرتی است برای ایجاد شکوه و وسعت و عظمت زندگی ما و دیگری قدرتی است که باعث ضعف و حقارت و محدودیت زندگی ما میشود. به بیان دیگر، یک قدرتی درون خودمان داریم که راهی است بسوی روشنایی، رشد، صعود و بهشت و قدرتی دیگر نیز درونمان داریم که راهی است بسوی تاریکی، خامی، سقوط و جهنم.

آنچه که دکتر خادمی بر آن تأکید دارند این مطلب است که ما از هر دو وجه سیاه و سفید قدرت، برخوردار هستیم چون ما خاکستری هستیم و اگر این مطلب را آگاهانه بپذیریم آنوقت است که میتوانیم با اراده خودمان، یکی از این دو قدرت درون خودمان را انتخاب کنیم و عمیقا احساس کنیم که در تعیین سرشت و سرنوشت زندگی خودمان، مؤثر و مفید هستیم و از همه مهمتر، عمیقا حس بودن در زندگی داشته باشیم تا حس در حاشیه و دستمایه بودن و در نتیجه، بتوانیم قدرت کنترل و مدیریت زندگی خودمان را در دست بگیریم.


اگر ایمیل خودتان را در خانه معنا ثبت کنید ما شما را از مقالات، صوت و ویدئوهای جدید آموزشی خانه معنا باخبر میکنیم،

فقط کافی است ایمیل خودتان را در فرم زیر وارد کنید، ما ایمیل بی محتوا و مزاحم ارسال نمیکنیم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *